English

Image 1
Image 2
Image 3

O nas

Firma E-promocja jest dynamicznym zespołem specjalistów z zakresu projektowania, tworzenia i pozycjonowania stron internetowych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usług informatycznych oraz reklamy internetowej. Nasza oferta skierowana jest do firm i klientów indywidualnych z całej Unii Europejskiej a w szczególności do firm z województwa śląskiego.

Tworzenie stron to nasza pasja, a każde zlecenie stanowi dla nas nowe wyzwanie. Wszystkie nasze projekty wykonywane są w oparciu o najnowsze trendy i technologie internetowe. Wykorzystujemy w szczególności technologie: CMS, HTML, CSS, PHP, FLASH, JAVASCRIPT, MYSQL, AJAX.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując najlepsze i najkorzystniejsze pod względem finansowym rozwiązanie. Kładziemy nacisk na zadowolenie klienta, gwarantując wysoką jakość świadczonych usług. Filozofią naszej firmy jest ciągłe dążenie do doskonałości i stawianie sobie nowych wyzwań w dziedzinie branży informatycznej, dlatego też od lat cieszymy się zaufaniem wśród naszych klientów.

Przykładowe realizacje mogą Państwo zobaczyć w zakładce Realizacje

Projektowanie graficzne i tworzenie stron internetowych. Copyright © 2015 E-promocja.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


Usługi remontowe Katowice